Pristatymo kaina siunčiant Lietuvoje paštomatais - 2.5 Eur, paštu - 3 Eur.

Nemokamas siuntimas paštomatu perkant už 40 Eur ir daugiau.

Siuntos gavimo laikas skaičiuojamas jau išsiuntus paruoštą ar pagamintą prekę.

Apyrankės bei auskarai pagaminami ir išsiunčiami per 1-3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Jeigu siuntą norėtumėte gauti kuo skubiau (pvz., paskutinės minutės dovanos), parašykite tai pastabose užsakant arba laišku/asmenine žinute mums, paminėdami užsakymo numerį.

Norime atkreipti dėmesį, jog akmenėliai gaminiuose gali būti ne visi visiškai vienodo dydžio, turėti natūralių jiems būdingų įtrūkimų. Jūsų užsakyti gaminiai gali spalviškai nežymiai skirtis nuo nuotraukose esančių, nes visi jie sukurti gamtos - unikalūs savo savitumu, o apyrankės veriamos individualiai su kiekvienu užsakymu. Taip pat akmenėlių spalvos skiriasi esant skirtingam apšvietimui, skirtingų ekranų atvaizdavimu, tačiau stengiamės, jog gaminiai kuriuos matote nuotaukose kuo labiau atitiktų realų savo grožį.

UŽSAKYMAS - DOVANA

Jeigu norite įsigyti ir kad mes tiesiogiai išsiųstume kaip dovaną, užsakant pastabose parašykite to žmogaus kuriam dovanojate paštomato adresą bei parašykite DOVANA ir kam norite dovanoti vardą pavardę bei telefono numerį (jei reikia pristatymo adresą).

Siuntimo būdai:

Paštomato adresą parašykite užsakant - pastabose arba el.laišku / žinute.

  • Omniva paštomatas. 

Siuntos įprastai pristatomos per 1 d.d. nuo išsiuntimo.

Pranešimas apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir / arba el. paštu. Siuntą iš paštomato turite atsiimti per 7 kalendorines dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą momento. Pratęsti siuntos saugojimo laiko galimybės nėra. https://www.omniva.lt/privatus/siuntos_sekimas

  • LP EXPRESS paštomatas

Siuntos įprastai pristatomos per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo.

Pranešimas apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir / arba el. paštu. Siuntą iš paštomato turite atsiimti per 3 dienas (72 valandas) nuo siuntos pristatymo į paštomatą momento. Neatsiėmus siuntos per šį terminą, siunta iš paštomato išimama. Apie tai pranešama SMS žinute. Klientui pageidaujant, siuntą per 7 dienas galima pakartotinai susigrąžinti į pageidaujamą paštomatą, užpildžius SMS žinute iš pristatymo tarnybos gautą formą.

  • DPD paštomatas

Siuntos įprastai pristatomos per 1 d.d. nuo išsiuntimo.

Pranešimas apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir / arba el. paštu. Siuntą iš paštomato turite atsiimti per 3 dienas (72 valandas) nuo siuntos pristatymo į paštomatą momento. Neatsiėmus siuntos per šį terminą, siunta iš paštomato išimama. Pratęsti siuntos saugojimo laiko galimybės nėra. https://www.dpd.com/lt/lt/sekti-siunta/

  • Lietuvos paštas - registruotas laiškas

Siuntos įprastai pristatomos per 1-3 d.d. Savo siuntą galėsite sekti www.post.lt sistemoje. Siuntą atsiimsite artimiausiame pašto skyriuje arba įteiks laiškininkas.