Apie mus

Mineralai tūkstančius metų iš Žemės kaupė informaciją ir energiją. Akmenėliai, nėra tik gražus papuošalas, ar mistinis dalykas, kuris be jokių pastangų prišauks trokštamus dalykus. Jie turi savo galią, poveikį, kuris yra įrodytas ir moksliškai. Kiekvienas akmuo dėl savo unikalios struktūros, cheminės sudėties, kaip susidarė, kokia aplinka ji supo - veikia skirtingai.  Veikia tiek subtilius žmogaus kūnus ir sistemas, tiek fizinį kūną, savijautą.

Akmenys gali būti vedliai žmonėms, kurie siekia geriau ir giliau pažinti save ir juos supantį pasaulį. Jie gali tapti pagalbininkais ieškantiems harmonijos ir ramybės. Mokytojai, skatinantys ir padedantys įveikti vidines tranformacijas, kurių dėka mes galime tapti sveikesni, darnesni ir išmintingesni. Tinkamai priėmę visas siunčiamas pamokas, galime kurti save ir savo gyvenimą. Pamokas, priėmę kaip dovanas mes augame, kad ir kokios sudėtingos ar sunkios jos būna. 

Žvelgiant fizinėmis akimis, skirtingai nuo kitų gamtos dalių akmenys atrodo sustingę daiktai, tačiau jie gyvi. Akmuo 'miega' ir 'nubunda', yra prakalbinamas, atsidūręs šeimininko rankose. Kuo labiau pabudęs žmogus, tuo greičiau pažadins akmenį. Pažadinti - tai nuoširdžiai atsiverti, kreiptis į akmenį ir priimti tai, kad vyksta.

Parduodamos apyrankės prieš iškeliaujant yra laikomos ant kalnų krištolo drūzos, kuri energetiškai išvalo mineralus. Kaip prižiūrėti, valyti ir pakrauti akmenis parašyta jų aprašymuose prie konkrečių gaminių.

Saugokite ir mylėkite juos bei atkreipkite dėmesį, yra akmenų nemėgstančių ilgo saulės poveikio, temperatūrų pokyčių.

Jeigu pradėjote nešioti papuošalą, neperleiskite ar nepriimkite jau turėjusio šeimininką ir neišvalyto. Su savimi jis gali nešuotis buvusio šeimininko 'informaciją'.

Akmenys, kurie juos nešiojant jau būna atlikę savo darbą gali skilti, trūkti... Jeigu jautėte poveikį, tačiau po kurio  laiko jis dingo, galite juos grąžinti žemei, tiesiog užkasdami.

Tik tikri, nepaveikti, nedažyti, nekaintinti, nešvitinti ar kitaip nepaveikti akmenys, juolab ne imitacijos ar sintetiniai, turi galimybę tapti pagalbininkais mūsų gyvenimo kelyje.

Todėl mes prekiaujame tik tikrais ir natūraliais -labaratorijoje (Lietuvos prabavimo rūmuose) patikrintais akmenimis.

Rinkdamiesi kurios rūšies mineralų gaminį įsigyti - klausykite širdies, nuojautos, to, ko jums tuo metu labiausiai reikia. Aprašymuose nurodomi zodiakų ženklai, būna tik gairės pasirinkimui. Yra mineralų kurie netinkami vaikams ar jautresniems žmonėms, dėl to sąmoningai pasirinkite su kuriuo akmeniu norėsite susidraugauti ar dovanoti.

Prie GemiSense veiklos taip pat prisideda dvi poros entuziastingų rankyčių, mano vaikučiai Sofija ir Jokūbas. Kuriems labai patinka lankstyti dėžutes, klijuoti lipdukus ir grožėtis spalvingomis akmenėlių gijomis.   

Su meile Ema,

GemiSense