• −10%
search

Lazurito (Lapis Lazuli) apyrankė

24,00 €
21,60 € Sutaupote 10%
Nėra mokesčio

Lazurito (Lapis Lazuli) apyrankė

Natūralūs tikri akmenėliai, patikrinti labaratorijoje Lietuvos prabavimo rūmuose.

Karoliukai 10.5-11 mm dydžio, apyrankės veriamos individualiai pagal riešo apimtį.

Dydis
Kiekis

Lazuritas (lapis lazuli) - intensyviai mėlynas lazuritas būna su smulkučiais aukso spalvos pirito intarpais, tarsi žvaigždėtas dangaus skliautas. Lazuritas - vienas iš brangakmenių lydinčių žmogų ilgame civilizacijos kelyje. Europoje sakoma, kad lazuritas simbolizuoja gerovę ir sėkmę, Indijoje - meilę ir klestėjimą. Senovėje žmonės lazuritą laikė nuoširdumo akmeniu, dovanotas akmenėlis buvo labai vertinamas ir laikomas draugiškumo ženklu. 

Poveikis. Lapis-lazuritas padeda į pasaulį žvelgti aiškiai ir ramiai. Skatina pažinti ir suprasti save. Padeda užmegzti ryšį su supančia aplinka, skatina atskleisti dvasines galias ir kūrybiškumą. Lazurito vibracijos skatina džiaugsmą, atvirumą, nuoširdumą, suteikia galių sukoncentruoti mintis ir sustiprinti valią. Šį akmenį galima vadinti Dvasinės karalystės valdovu, nes jis veikia pasąmonę ir intuiciją. Padeda neįsivelti į konfliktus su kitaip mąstančiais žmonėmis. Skatina vidinę laisvę ir nepriklausomybę - būnant dvasiškai atspariems lengviau atsispirti išorės poveikiui, neveiks kitų nuomonė ir neigiamos aplinkos nuotaikos. Lazuritas padeda susikoncentruoti ir pasitelkti vidinius resursus bei išmintį. 
Poveikis kūnui. Gydomąjį poveikį turi nervų sistemai, gerina, miegą, regėjimą, imuninę sistemą, malšina astmos ir radikulito priepuolius. Mažina kraujo spaudimą, gydančiai veikia sergant epilepsija, balso stygų ir gerklės uždegimu, skydliaukės ligomis. 

Astrologija. Labiausiai tinka Jaučiui, Mergelei, Svarstyklėms, Šauliui.

Paremta pagal R. Dragūnienę „Kristalų galia“

Struktūra. Kubinė singonija.