• −10%
search

Coldmountain jaspio / Thunder egg agato apyrankė

24,00 €
21,60 € Sutaupote 10%
Nėra mokesčio

Coldmountain jaspio / Thunder egg agato apyrankė

Natūralūs tikri akmenėliai, patikrinti labaratorijoje Lietuvos prabavimo rūmuose.

Karoliukai 10-10.5 mm dydžio, apyrankės veriamos individualiai pagal riešo apimtį. 

LIKO AKMENĖLIŲ VIENAI YAPTINGAI APYRANKEI


Dydis
Kiekis

Thundereggs“, lietuviškai „Perkūno kiaušiniai“ išorėje paprastai atrodo kaip paprastos uolienos, tačiau jas perpjovus ir poliruojant, galima pamatyti jų sudėtingus raštus ir spalvas.

Šie agatai susidaro tik rūgščiose riolitinėse lavose. Mineralai labai lėtai kaupiasi vulkaninės uolienos plyšiuose. Procesas trunka keliasdešimt milijonų metų, o viduje susidarę įvairūs sudėtingi raštai būna itin skirtingi ir būdingi konkrečiai vietovei.

Unikalaus grožio, jaspio / agato natūralūs tikri akmenėliai, patikrinti labaratorijoje.

Poveikis. „Thundereggs“, kaip ir kiti agatai, yra įžeminantys ir raminantys akmenys, sukuriantys emocinę, fizinę ir psichinę pusiausvyrą. Stiprina psichines funkcijas, gerina koncentraciją, suvokimą ir analitinius sugebėjimus. Gali padėti įveikti negatyvumą ir širdies kartėlį, išlaisvinti pyktį ir skatina meilę bei drąsą pradėti iš naujo.

Poveikis fiziniam kūnui. „Thunderegg“ agatas labai tinkamas gerklės sričiai gydyti. Neutralizuoja užblokuotą saviraišką, atlaisvindamas pečių ir kaklo problemas, gali padėti koreguoti skydliaukės nepakankamumą, gerklės ir limfos infekcijas. „Thunderegg“ mažina karščiavimą, gydo artritą ir kaulų deformacijas, palaiko kaulų sistemą.